Sefaköy Evden Eve Nakliyat

sehiricinakliyat
Sefaköy Evden Eve Nakliyat
4.5 (90%) 2 Oys

Sefaköy evden eve nakliyat firmamız, nakliyat hizmetine 2000 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kurumsal olarak faaliyet gösteren firmamız, teknolojiyi oldukça yakından takip etmektedir. Firmamız, son model geniş araç filosu, uzman ve deneyimli kadroya ve son teknoloji ekipmanlara sahiptir.

Sefaköy evden eve nakliyat firması olarak hizmet verdiğimiz bölge başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinde saygın, tercih edilen ve kalitesinden ödün vermeyen kaliteli nakliyat firması olmaktır. Firmamız tarafından ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Ekspertiz hizmetlerimizin amacı, evinizde bulunan eşyalarını incelemek ve size uygun bir fiyat belirlemektir.

Ayrıca ekspertiz hizmeti sayesinde taşımacılık sırasında gerekli olacak olan ekipmanlar da belirlenmektedir. Sefaköy evden eve nakliyat firması olarak, fiyat konusunda’da müşterilerimize olduğunca yardımcı olmaya çalışmaktayız. Her bütçeye uygun nakliyat hizmeti sunan firmamız, dönem dönem yaptığım kampanyalar ile de sizlere daha avantajlı hizmetler sunmaktadır.